Święto Edukacji Narodowej.
Dodane przez administrator dnia Październik 26 2011 18:59:38
14 października jest wyjątkowy ze względu na święto, jakie przypada w tym dniu...

Treść rozszerzona

14 października jest wyjątkowy ze względu na święto, jakie przypada w tym dniu. W święto Komisji Edukacji Narodowej wszyscy uczniowie już od rana składają swoim wychowawcom i pedagogom najserdeczniejsze życzenia. Uczniowie naszej szkoły z młodszych klas wykonali kredkami lub farbami przepiękne portrety swoich ulubionych nauczycieli i stworzyli galerię w pokoju nauczycielskim. Ci starsi , młodzi redaktorzy z gazetki szkolnej , obdarowali nauczycieli serdecznymi życzeniami i wierszem własnej twórczości napisanymi na ogromnej laurce.
Chyba uczniowie lubią tę szkołę i swoich pedagogów, bo zabrakłoby miejsca na kolaż o nauczycielach. Pokój nauczycielski okazał sie za ciasny na ogromną ilość uwielbienia ze strony dzieci.
Ukoronowaniem całego dnia były dwie akademie w wykonaniu uczniów z klas młodszych i artystów "Mikrokabareciku" z klas IV - VI pt. "Sowy 2011". Oprócz piosenek i scenek związanych ze szkołą uczniowie wręczali nauczycielom statuetki - sowy w różnych kategoriach. Pani od historii wiodła prym w kategorii " Lepsza niż Wołoszański", a nauczyciele plastyki i techniki brylowali jako " Art i deco". Pan dyrektor został "Menagerem roku" , a nauczyciele wychowania fizycznego - "Wyginam śmiało ciało".
Na zakończenie imprezy uczniowie z Samorządu Szkolnego wręczyli nauczycielom kwiaty i złożyli życzenia w imieniu całej społeczności uczniowskiej.