Akcja charytatywna "Podaruj chorym dzieciom odrobinę uśmiechu na Święta Bożego Narodzenia".
Dodane przez administrator dnia Luty 15 2015 22:22:12
Tak, jak co roku, w naszej szkole została zorganizowana akcja charytatywna "Podaruj chorym dzieciom odrobinę uśmiechu na Święta Bożego Narodzenia".

Treść rozszerzona

Tak, jak co roku, w naszej szkole została zorganizowana akcja charytatywna "Podaruj chorym dzieciom odrobinę uśmiechu na Święta Bożego Narodzenia". Przez cały listopad uczniowie klas I-VI przynosili do świetlicy szkolnej min: zabawki, gry, puzzle, książki, przybory plastyczne, czyli wszystko to, co może umilić czas dzieciom spędzony w szpitalu.

Dodatkowo na prośbę organizatorów akcji, wychowawcy zbierali od chętnych uczniów symboliczną złotówkę. Łącznie zebraliśmy 441 zł. Z zebranych pieniążków zostały zakupione artykuły pielęgnacyjne dla niemowląt z oddziału kardiochirurgii dziecięcej z CZMP.

4 grudnia br. Zebrane podarunki zostały rozdane przez grupę naszych uczniów, dzieciom przebywającym na następujących oddziałach: kardiochirurgii, kardiologii, okulistyce i laryngologii.

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w naszej świątecznej akcji w imieniu chorych dzieci- serdecznie dziękujemy. Wasze prezenty sprawiły dzieciom ogromną radość. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również licznie otworzycie swoje serca na potrzeby innych dzieci.

Dziękujemy również Pani Nowickiej za pomoc w przetransportowaniu darów do CZMP.

Organizatorzy:
mgr Agnieszka Miedzińska
mgr Iwona Igielska