Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole!
Dodane przez administrator dnia Październik 14 2014 21:46:24
Dnia 14 października 2014 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej zwany DNIEM NAUCZYCIELA. Już od samego rana dzieci składały swoim nauczycielom najlepsze życzenia. Z tej okazji w naszej szkole miały miejsce akademie dla klas I–III i IV–VI.

Treść rozszerzona

Na wstępie głos zabrał p. Dyrektor Paweł Miszczak, który mówił o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela.
Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.
Część artystyczną dla młodszych uczniów przygotowali uczniowie klasy II c przygotowani przez panią Barbarę Sojkę a dla starszych uczniowie klas IV, V i VI pod kierunkiem p. Beaty Kwaśniewskiej, natomiast p. Izabela Woźniacka zajęła się scenografią. Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele miłych i ciepłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli.
Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Montaż słowno - muzyczny pt. ,,Popołudniowe wiadomości w SP 44” zawierał humorystyczne teksty odpowiednio dobrane i skierowane do nauczycieli i uczniów.
Oprawę muzyczną stanowiły piosenki w doskonałym wykonaniu przedstawicieli szkolnego chóru, przygotowane pod kierunkiem p. Pauliny Świnogi. Na zakończenie zgromadzeni na sali mogli zobaczyć na ekranie zdjęcia wszystkich pedagogów wraz z życzeniami. Oprawę multimedialną przygotowali sami uczniowie i p. Agnieszka Kukułka.
Miłym akcentem kończącym akademię było wręczenie przez uczniów wszystkim nauczycielom pięknych róż i laurek.