Akcja Charytatywna.
Dodane przez administrator dnia Grudzień 14 2013 21:34:10
Tak jak co roku w naszej szkole została zorganizowana akcja charytatywna „Podaruj CHORYM DZIECIOM odrobinę uśmiechu na Święta Bożego Narodzenia”.

Treść rozszerzona

Tak jak co roku w naszej szkole została zorganizowana akcja charytatywna „Podaruj CHORYM DZIECIOM odrobinę uśmiechu na Święta Bożego Narodzenia”. Przez cały listopad uczniowie klas I-VI przynosili do świetlicy szkolnej zabawki, gry, puzzle, przybory plastyczne, czyli wszystko to, co może umilić czas dzieciom spędzony w szpitalu. Dodatkowo na prośbę organizatorów akcji wychowawcy zbierali od chętnych uczniów symboliczną złotówkę. Z zebranych darów zostały zakupione artykuły pielęgnacyjne dla niemowląt z oddziału kardiochirurgii dziecięcej szpitala CZMP.
W Mikołajki (6 grudnia br.) zebrane podarunki zostały rozdane przez grupę naszych uczniów dzieciom przebywającym na następujących oddziałach: kardiochirurgii, kardiologii, neurologii, okulistyce i laryngologii.
Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w naszej świątecznej akcji w imieniu chorych dzieci - serdecznie dziękujemy. Wasze prezenty sprawiły dzieciom ogromną radość. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również licznie otworzycie swoje serca na potrzeby innych dzieci.

Organizatorzy:
Maria Moll-Jasińska
Agnieszka Miedzińska