PREZENTACJA WYNIKÓW AUTOEWALUACJI I DZIAŁAŃ ZA LATA 2014/2017
Dodane przez administrator dnia Maj 24 2017 22:08:00

W dniu 16 maja 2017 r. o godz. 10.00 w naszej szkole odbyła się publiczna prezentacja wyników autoewaluacji w zakresie czterech standardów Szkoły Promującej Zdrowie. Prezentacja jest jednym z warunków do uzyskania rekomendacji od koordynatora wojewódzkiej sieci SzPZ i do ubiegania się o Krajowy Certyfikat nadawany przez Kapitułę pod patronatem MEN.

To niezwykle ważne wydarzenie swoją obecnością zaszczycili :

Multimedialnej prezentacji wyników autoewaluacji towarzyszyły występy uczniów, np. zdrowy pokaz mody, akrobacje cyrkowe, zdrowie w literaturze oraz pokaz pierwszej pomocy. Uatrakcyjnieniem spotkania był taniec integracyjny, w którym wzięła udział zgromadzona publiczność. Goście bawili się znakomicie, wykazując się dużym poczuciem humoru oraz ogromną sprawnością fizyczną. Następnym punktem programu była prezentacja multimedialna dotycząca działań szkoły w zakresie promocji zdrowia w latach 2014/2017

Po zakończeniu prezentacji głos zabrała Pani Urszula Szewczyk –wojewódzki koordynator SzPZ, która wyraziła uznanie dla naszych działań i osiągnięć.

Ostatnim aktem uroczystości była degustacja zdrowej żywności przygotowanej przez rodziców naszych uczniów. Wspaniale wyglądało, a jeszcze lepiej smakowało. Gościom szczególnie przypadła do gustu zupa pokrzywowa, kokosowe brownie, rajska sałatka owocowa, sezamowe kuleczki z bakaliami, chrupiące, świeże warzywa z pysznymi sosami i wiele innych przysmaków.

Ilona Warycha i Joanna Wojciechowska

Prezentacja multimedialna o działaniach podejmowanych w naszej szkole w ramach realizacji programu Szkoła promująca zdrowie