Ostatni rajd w tym roku szkolnym.
Dodane przez administrator dnia Lipiec 04 2013 13:47:32

W ostatnią sobotę roku szkolnego najwytrwalsi bywalcy rajdów i spacerów SKTR “DREPTUŚ” spotkali się na tradycyjnym rajdzie na Uroczysko Lublinek.
Spotkaliśmy się przed szkołą, skąd pieszo poszliśmy nad staw Bielice.
Pogoda była przepiękna.
Piknik rozpoczął się od wręczenia upominków.
Pani Monika Pochopień – mama Weroniki z klasy VI C, która uczestniczyła w spotkaniach koła przez 6 lat została obdarowana pamiątkową koszulką w uznaniu jej całej działalności w SKTR “Dreptuś”.
Koszulki dostali też wszyscy młodsi uczestnicy, którzy obiecali w przyszłym roku stawić się w nich na pierwszym rajdzie.
Były też drobne upominki dla wszystkich obecnych: dla Weroniki Pochopień i Patryka Grancowa z VI C, którzy kończą właśnie naszą szkołę; dla mam – p. Klosińskiej i p. Łuniewskiej-Ogórek, ktore wspomagały i zachęcały przez cały rok swoje pociechy do chodzenia, a także dla naszej Pani Sekretarki, która wielokrotnie uczestniczyła w rajdach “Dreptusia” i obiecała reklamować jego działalność nosząc koszulkę z logo koła.
Pani Monika wraz z p. Basią Sojką zajęła się również przygotowaniem poczęstunku.
Po zjedzeniu kiełbasek dzieci postanowiły pozostałym chlebem nakarmić kaczki pływające po stawie, a następnie udaliśmy się na tradycyjny obchód stawu kończący, jak co roku działalność koła w roku szkolnym 2012/2013.