O szkole
· Historia szkoły
· Patron
· Hymn
· Galeria
· Bilbioteka

· Świetlica
· Pedagog i psycholog
· Pracownicy
· Kalendarz szkolny
· Wzory dokumentów
· Sukcesy szkoły
· Projekty realizowane w szkole
· Punktowy System Oceniania Zachowania
· Przedmiotowe systemy oceniania
· Statut szkoły
· Szkolny klub wolontariatu
· Ogłoszenia
· Informacje związane z polityką ochrony danych instytucji
· Obiady
· SKTR Dreptuś
· Gazetka szkolna
· Fundacja Akademia 44
· Poprzednia wersja strony
Nowe artykuły
· Rozpoczęcie roku szk...
· Obiady I semestr 201...
· Fajna sprawa, być Mi...
· "Dreptuś" w Ogrodzie...
· CENTRUM ŚWIADCZEŃ SO...
Zakończenie konkursu "Prawa Dziecka - Prawami Człowieka".
Wydarzenia

10 grudnia odbyło się uroczyste podsumowanie IX Ogólnołódzkiego Konkursu „Prawa Dziecka – Prawami Człowieka”.
Swoją obecnością zaszczycili nas:
p. Grażyna Źródlak – w imieniu Łódzkiego Kuratora Oświaty, p. Elżbieta Leśniowska - w imieniu Dyrektora ŁCDNiKP, p. Grażyna Wendland – Przewodnicząca Łódzkiego Komitetu Ochrony Praw Dziecka, p. Jolanta Trawczyńska-Markiewicz – Przewodnicząca Komisji Konkursowej z ramienia ŁCDNiKP oraz finaliści konkursu z 10 łódzkich szkół wraz ze swoimi nauczycielami.
Po powitaniu gości i słowie wstępnym głos zabrała p. Jolanta Trawczyńska-Markiewicz, która w imieniu Komisji Konkursowej zrelacjonowała wrażenia z tegorocznej edycji konkursu.
Następnie zaprosiliśmy publiczność do obejrzenia krótkiej inscenizacji nawiązującej do przypadającego na ten dzień Światowego Dnia Praw Człowieka w wykonaniu uczniów klasy III a naszej szkoły, a w reżyserii ich wychowawczyni p. Gabrieli Porczyńskiej. Przedstawienie było wzruszające ale i bardzo przekonujące więc bardzo się wszystkim podobało.
Zanim zaczęło się wręczanie dyplomów, podziękowań upominków i nagród poproszono o wystąpienie Piotra Puchalskiego z SP 91, który wraz z czterema innymi uczestnikami finału uzyskał dodatkowe wyróżnienie Komisji Konkursowej w postaci możliwości zaprezentowania swojej mowy konkursowej przed publicznością. W dalszym ciągu imprezy, pomiędzy wręczeniami wystąpili jeszcze: Agata Dwornik z SP 12, Julia Adamik z SP 190, Michał Jeziorski z SP 12 oraz Maciej Walter z SP 162.
Następnie wręczono wyróżnienia 13 uczestnikom finału (wyniki konkursu w zakładce – konkursy). Podziękowania nauczycielom za przygotowanie uczniów wręczyła p. Elżbieta Leśniowska, a wszystkim osobom wspierającym nasz konkurs – p. Dyrektor Paweł Miszczak.
Wreszcie nadeszła chwila, w której ujawniono laureatów trzech pierwszych miejsc i wręczono im dyplomy i nagrody. Wręczenia dokonali: p. Grażyna Wendland oraz p. Paweł Miszczak. Na koniec głos zabrała p. Grażyna Wendland, która zaprosiła na scenę wszystkich finalistów i gratulując im wysokiego poziomu wiedzy i znakomitego przygotowania wręczyła wszystkim specjalne dyplomy uznania od KOPD.
Wtedy to prowadząca uroczystość p. Joanna Adamik ogłosiła koniec tegorocznej edycji konkursu i zaprosiła nauczycieli do udziału w przyszłorocznej, X - jubileuszowej.Kontakt
Szkoła Podstawowa
nr 44
im. prof. Jana Molla
ul. Kusocińskiego 100
94-054 Łódź


tel. 42 686 48 89
fax. 42 686 48 89


kontakt@sp44.elodz.edu.pl

Projekty