O szkole
· Historia szkoły
· Patron
· Hymn
· Galeria
· Bilbioteka

· Świetlica
· Pedagog i psycholog
· Pracownicy
· Kalendarz szkolny
· Wzory dokumentów
· Sukcesy szkoły
· Projekty realizowane w szkole
· Punktowy System Oceniania Zachowania
· Przedmiotowe systemy oceniania
· Statut szkoły
· Szkolny klub wolontariatu
· Ogłoszenia
· Informacje związane z polityką ochrony danych instytucji
· Obiady
· SKTR Dreptuś
· Gazetka szkolna
· Fundacja Akademia 44
· Poprzednia wersja strony
Nowe artykuły
· Rozpoczęcie roku szk...
· Obiady I semestr 201...
· Fajna sprawa, być Mi...
· "Dreptuś" w Ogrodzie...
· CENTRUM ŚWIADCZEŃ SO...
Święto Edukacji Narodowej.
Wydarzenia

14 października jest wyjątkowy ze względu na święto, jakie przypada w tym dniu. W święto Komisji Edukacji Narodowej wszyscy uczniowie już od rana składają swoim wychowawcom i pedagogom najserdeczniejsze życzenia. Uczniowie naszej szkoły z młodszych klas wykonali kredkami lub farbami przepiękne portrety swoich ulubionych nauczycieli i stworzyli galerię w pokoju nauczycielskim. Ci starsi , młodzi redaktorzy z gazetki szkolnej , obdarowali nauczycieli serdecznymi życzeniami i wierszem własnej twórczości napisanymi na ogromnej laurce.
Chyba uczniowie lubią tę szkołę i swoich pedagogów, bo zabrakłoby miejsca na kolaż o nauczycielach. Pokój nauczycielski okazał sie za ciasny na ogromną ilość uwielbienia ze strony dzieci.
Ukoronowaniem całego dnia były dwie akademie w wykonaniu uczniów z klas młodszych i artystów "Mikrokabareciku" z klas IV - VI pt. "Sowy 2011". Oprócz piosenek i scenek związanych ze szkołą uczniowie wręczali nauczycielom statuetki - sowy w różnych kategoriach. Pani od historii wiodła prym w kategorii " Lepsza niż Wołoszański", a nauczyciele plastyki i techniki brylowali jako " Art i deco". Pan dyrektor został "Menagerem roku" , a nauczyciele wychowania fizycznego - "Wyginam śmiało ciało".
Na zakończenie imprezy uczniowie z Samorządu Szkolnego wręczyli nauczycielom kwiaty i złożyli życzenia w imieniu całej społeczności uczniowskiej.


Kontakt
Szkoła Podstawowa
nr 44
im. prof. Jana Molla
ul. Kusocińskiego 100
94-054 Łódź


tel. 42 686 48 89
fax. 42 686 48 89


kontakt@sp44.elodz.edu.pl

Projekty