O szkole
· Historia szkoły
· Patron
· Hymn
· Galeria
· Bilbioteka

· Świetlica
· Pedagog i psycholog
· Pracownicy
· Kalendarz szkolny
· Wzory dokumentów
· Sukcesy szkoły
· Projekty realizowane w szkole
· Punktowy System Oceniania Zachowania
· Przedmiotowe systemy oceniania
· Statut szkoły
· Szkolny klub wolontariatu
· Ogłoszenia
· Informacje związane z polityką ochrony danych instytucji
· Obiady
· SKTR Dreptuś
· Gazetka szkolna
· Fundacja Akademia 44
· Poprzednia wersja strony
Nowe artykuły
· Rozpoczęcie roku szk...
· Obiady I semestr 201...
· Fajna sprawa, być Mi...
· "Dreptuś" w Ogrodzie...
· CENTRUM ŚWIADCZEŃ SO...
Święto Szkoły
Wydarzenia

Dnia 3 czerwca 2011 o godzinie 9,00 Orkiestra Dęta pod batutą dyrektora szkoły p. Pawła Miszczaka zainaugurowała Święto szkoły - imprezy odbywającej się u nas, co roku. Zespół "Adelajda" pod kierunkiem pani K. Mielczarek wykonał dwa układy taneczne, a zespół wokalny uczniów klas trzecich pod kierunkiem pani P. Świnogi zaprezentował swoje talenty wokalne.
W tym czasie klasy młodsze pod opieką wychowawców malowały na betonie wakacyjne krajobrazy. Jednocześnie odbywała się loteria fantowa, w której główną nagrodą był rower górski.
O godzinie 10,00 nastąpiło uroczyste rozpoczęcie Święta polonezem w wykonaniu uczniów klas szóstych, następnie uczniów klas trzecich.
Wzniosły klimat tradycji poloneza podtrzymał pokaz, trenującego na terenie naszej szkoły, Klubu Miłośników Dawnego Oręża Polskiego i Sztuki Walki tym Orężem – SIGNUM POLONICUM.
Muzyczna część tego dnia zakończyły pokazy taneczne "Gracji", działającej w naszej szkole.
Od godziny 11,00 rozpoczęły się rozgrywki sportowe. Klasy I-III brały udział w zawodach i grach sportowych zorganizowanych przez panią M. Barłowską.
Chłopcy z klas IV-VI rozegrali między klasami mecz, a zwycięzca turnieju zmierzył się z męska częścią Grona Pedagogicznego.
Analogicznie miała miejsce sytuacja, gdy po turnieju piłki koszykowej dziewcząt zwyciężczynie (niestety!) wygrały z kadrą złożoną z żeńskiej części Rady Pedagogicznej. Przez cały czas trwania imprezy była wspaniała słoneczna pogoda, która przyprowadziła do nas rzesze przyjaciół i sympatyków naszej szkoły.Kontakt
Szkoła Podstawowa
nr 44
im. prof. Jana Molla
ul. Kusocińskiego 100
94-054 Łódź


tel. 42 686 48 89
fax. 42 686 48 89


kontakt@sp44.elodz.edu.pl

Projekty