O szkole
· Historia szkoły
· Patron
· Hymn
· Galeria
· Bilbioteka

· Świetlica
· Pedagog i psycholog
· Pracownicy
· Kalendarz szkolny
· Wzory dokumentów
· Sukcesy szkoły
· Projekty realizowane w szkole
· Punktowy System Oceniania Zachowania
· Przedmiotowe systemy oceniania
· Statut szkoły
· Szkolny klub wolontariatu
· Ogłoszenia
· Informacje związane z polityką ochrony danych instytucji
· Obiady
· SKTR Dreptuś
· Gazetka szkolna
· Fundacja Akademia 44
· Poprzednia wersja strony
Nowe artykuły
· Rozpoczęcie roku szk...
· Obiady I semestr 201...
· Fajna sprawa, być Mi...
· "Dreptuś" w Ogrodzie...
· CENTRUM ŚWIADCZEŃ SO...
Dzień Nauczyciela.
Wydarzenia

Corocznie 14 października we wszystkich placówkach dydaktycznych jest obchodzony jako Dzień Nauczyciela. Ale to przecież także święto wszystkich pracowników szkoły. W tym uroczystym dniu uczniowie przychodzą ubrani odświętnie i nawet starają się być grzeczniejsi niż w dzień powszedni.
Juz od rana uczniowie klas młodszych uczestniczyli w akademii. W trakcie części oficjalnej odśpiewano hymn państwowy. Nastepnie pan Dyrektor przypomniał genezę tego nauczycielskiego święta.
Uczniowie z klasy II pod przewodnictwem pani Iwony Borowskiej w programie artystycznym wyrażali wdzięczność, wręczali kwiat i dziękowali swoim pedagogom za trud nauczania i wychowania.
Na kolejnej lekcji uczniowie z klas IV- VI uczestniczyli w podobnej uroczystości. Tym razem aktorskie talenty prezentowali uczniowie z klasy V c i VI a . Koordynatorem tych działań była pani Ewa Trzeciak.
Wszyscy uczniowie z II etapu nauczania zaprezentowali swoje kunszta wokalne pod batutą pani Pauliny Świnogi, śpiewając w chórze szkolnym piosenki adekwatne do pory roku i uroczystości.
Miłym i zaskakującym akcentem na zakończenie imprezy był występ czterech nauczycielek, które zaprezentowały układ taneczny do "Deszczowej piosenki" w odpowiednich do tego strojach. Tym samym chciały przypomnieć, że nauczyciel pracujący w CZWÓRKACH potrafi się bawi bez wzgledu na wiek.
Kontakt
Szkoła Podstawowa
nr 44
im. prof. Jana Molla
ul. Kusocińskiego 100
94-054 Łódź


tel. 42 686 48 89
fax. 42 686 48 89


kontakt@sp44.elodz.edu.pl

Projekty