O szkole
· Historia szkoły
· Patron
· Hymn
· Galeria
· Bilbioteka

· Świetlica
· Pedagog i psycholog
· Pracownicy
· Kalendarz szkolny
· Wzory dokumentów
· Sukcesy szkoły
· Projekty realizowane w szkole
· Punktowy System Oceniania Zachowania
· Przedmiotowe systemy oceniania
· Statut szkoły
· Szkolny klub wolontariatu
· Ogłoszenia
· Informacje związane z polityką ochrony danych instytucji
· Obiady
· SKTR Dreptuś
· Gazetka szkolna
· Fundacja Akademia 44
· Poprzednia wersja strony
Nowe artykuły
· Rozpoczęcie roku szk...
· Obiady I semestr 201...
· Fajna sprawa, być Mi...
· "Dreptuś" w Ogrodzie...
· CENTRUM ŚWIADCZEŃ SO...
Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Wydarzenia

Uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego zaczęły się w naszej szkole już 18 czerwca. Wtedy to wszyscy razem, z Pocztem Sztandarowym na czele udaliśmy się na mszę do kościoła pw. Świętej Rodziny.

[Rozmiar: 80292 bajtów]

[Rozmiar: 80292 bajtów]

Tego samego dnia, w samo południe, uczniowie klas IV - VI wraz ze swoimi rodzicami i nauczycielami zebrali się w sali widowiskowej. Uroczystość rozpoczęło wprowadzenie Sztandaru Szkoły oraz odśpiewanie hymnu państwowego. Następnie Pan Dyrektor w krótkim przemówieniu podsumował działalność szkoły w kończącym się właśnie roku szkolnym, podziękował sponsorom, darczyńcom oraz Radzie Rodziców za wkład na rzecz szkoły, a także zwrócił się do uczniów klas szóstych, którzy opuszczają mury szkoły.

[Rozmiar: 80292 bajtów]

[Rozmiar: 80292 bajtów]

Z kolei szóstoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar, iż będą w dalszym życiu postępowali jak na absolwenta "czwórek" przystało i nie zapomną wpojonych im ideałów. Po tej doniosłej chwili nastąpiło przekazanie sztandaru uczniom klas piątych. Sztandar Szkoły wyprowadzono, po czym Dyrekcja przystąpiła do wręczania nagród, dyplomów, listów gratulacyjnych i podziękowań.
A było za co. Doceniono uczniów z najwyższą średnią, uczniów zaangażowanych w działalność sportową, ekologiczną i muzyczną, uczestników konkursów ogólnopolskich, wojewódzkich i międzyszkolnych, a także zespół SZAP - Szkolnej Agencji Prasowej.
Trzy uczennice otrzymały stypendium naukowe za całokształt działalności - Zuzanna Graszka w poziomie klas VI, Maria Modrzyńska w poziomie klas V oraz Sylwia Pastuszek w poziomie klas IV.
Na koniec uczniowie klas szóstych odebrali pamiątkowe Dyplomy Ukończenia Szkoły Podstawowej.
I wreszcie nastąpiła chwila długo oczekiwana przez wielu uczniów - wręczenie Pucharu Rady Rodziców i nagrody pieniężnej w wysokości 300zł najlepszej klasie w szkole. Napięcie sięgało zenitu, gdyż w tym roku aż dwie klasy uzyskały taką samą średnią oraz inne wyniki. Tak więc puchar i nagroda zostały wręczone przedstawicielom i wychowawcom klas IV A i IV B ex equo.
W części artystycznej uczniowie klas VI A i VI B pokazali nam ciekawą kompilację znanych bajek o trudnej drodze do wiedzy.


[Rozmiar: 80292 bajtów]

[Rozmiar: 80292 bajtów]

[Rozmiar: 80292 bajtów]

[Rozmiar: 80292 bajtów]

[Rozmiar: 80292 bajtów]

[Rozmiar: 80292 bajtów]

[Rozmiar: 80292 bajtów]

[Rozmiar: 80292 bajtów]

[Rozmiar: 80292 bajtów]

[Rozmiar: 80292 bajtów]

Kontakt
Szkoła Podstawowa
nr 44
im. prof. Jana Molla
ul. Kusocińskiego 100
94-054 Łódź


tel. 42 686 48 89
fax. 42 686 48 89


kontakt@sp44.elodz.edu.pl

Projekty